Ligipääsetavus

Tere tulemast väge täis linna!

Teadaanne

Rakvere Turismiinfokeskuse poolt välja antud märgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Siin on COVID-19 turvaline

 

Avasta Rakveret

Autor Rivo Veber, visitestonia
#muuseumid ja galeriid

Rakvere Galerii

Rakvere Galerii asub ajaloolisel Pikal tänaval. Galerii eesmärk on tutvustada maakonna - Lääne- Virumaa kunsti pidevalt vahelduvate näitustega.
#muuseumid ja galeriid

Eesti Politseimuuseum

2013. aastal avatud Eesti Politseimuuseum on interaktiivne tervele perele mõeldud muuseum-teemapark, kus külastajad saavad läbi isetegevuse ja mängu...
#muuseumid ja galeriid

Rakvere Linnakodaniku Majamuuseum

Muuseumis saab tutvuda 100 aasta taguse elutoa, magamistoa, söögitoa ning köögiga ja maja teisel pool asuva 1930. aastate korteri sisustusega.
#muuseumid ja galeriid

Viru Käsitöö Salong

Viru Käsitöö Salong on avatud juba 1996. aastast ja asub ajaloolisel Pikal tänaval. Poes on lai valik Eesti rahvuslikku käsitööd - tekstiilitooteid...
Leekpea kunstiateljee
#muuseumid ja galeriid

Leekpea kunstiateljee

Rakveres Pikal tänaval, ajaloolises tuletõrjeühingu majas asuv kunstiateljee ühendab endas kunstigaleriid ja koolituskeskust.

Eelseisvad üritused